Kelionė lektuvu su vaiku ar kūdikiu

Susiruošus su vaiku į pirmąją kelionę lėktuvu, kyla daug klausimų. Ar priklauso vaikui bagažas? Kaip gabenti vaikišką inventorių (autokėdute, vežimėlį ar lovytę)? Visą tai reikėtų sužinoti ir apgalvoti, dar prieš pradedant pakuoti lagaminus, kad netektų susidurti su nepatogumais ar nenumatytom išlaidom.

Kaip sutaupyti keliaujant

Ne, nesiūlysiu vietoje viešbučio rinktis apartamentus su virtuve ir maistą gamintis patiems. Jūs žinote geriau, kokios kelionės norite, ir ar maistą gaminsite patys, ar eisite į restoranus. Tačiau į šiuos kelis punktus vertėtų atkreipti dėmesį, kad už reikiamą paslaugą netektų pakloti gerokai didesnės sumos, nei tikėjotės.

O jeigu atostogų vyksta tik vienas iš tėvų?

O jeigu atostogų vyksta tik vienas iš tėvų? Tai taip pat įmanoma! Nesvarbu, ar esate vienišas tėvas, atostogaujantis su savo vaikais, ar tiesiog atsitiko taip, kad keliaujate be savo sutuoktinio. Mes pasiruošę padėti, apgalvoti, kokie keblumai  gali kilti, kaip nusiteikti ir kaip pasiruošti, kad atostogos būtų atostogos, o ne gyvenimo išbandymas.

Patarimai keliaujantiems į užsienį

Lietuva lankytinų vietų sąrašu nesiskundžia, o klimatas nei labai atšiaurus, nei baisiai karštas, betgi taip norisi akis paganyti į kažką neįprasto, žiemą pasilepinti kaitriais saulės spinduliais ar pajusti svečios šalies tradicinės virtuvės aromatą… Nauji potyriai tvirtina šeimos tarpusavio ryšį.

Pirmoji kelionė

Naujai iškeptiems tėveliams pirmieji kartai su vaiku tampa tikrais iššūkiais – vieni bijo netikėtumų, kitus netikėtumai užklumpa nepasiruošusius… Et, kam nebūna! Baimę ar bent jaudulį kelia net pirmas apsilankymas parduotuvėje su atžala, o čia – bam! -atostogos? Su vaiku? O taip! Nesijaudinkit, čia mes jums ir padėsim.