Prie Viduržiemio jūros įsikuręs nuostabus kurortas, ypač pamėgtas šeimų su vaikais. Tai viena populiariausių Ispanijos kurortinių vietų, esanti pietryčių Katalonijoje. Kosta Dorada pakrantė tęsiasi 216 km. Ji yra tarp Vilanova i la Geltru šiaurėje ir Ebro deltos pietuose esančio Alkanaro ir apima visą Taragonos provincijos pakrantę.

Žinomiausi Kosta Dorados pakrantės kurortai – La Pineda, Salou, Kambrilis.

Kodėl Kosta Dorada?  

  Šalia Salou yra antras pagal dydį Europoje atrakcionų parkas Port Aventura.  Port Aventuros nuotykių pasaulį sudaro šešios teminės zonos: Viduržemio jūros pakrantė, Polinezija, Kinija, Meksika, Tolimieji Vakarai ir Sesamo Aventura. Tai labiausiai lankomas atrakcionų parkas Ispanijoje, kiekvienais metais pritraukiantis apie 3 milijonus lankytojų, bei šeštas pagal lankomumą Europoje.Parke įrengtas papludimys. Vaikai turi būti ne mažesni kaip 1 metro, kad būtų įleidžiami į mažiausiųjų atrakcijonus. Vienos dienos bilietas suaugusiems kainuoja 50 €, vaikams nuo 3 iki 10 metų – 39 €.

   Iliuzijų namai (House of Illusion). Šiuo metu „TripAdvisor“ pirmauja TOP dvidešimt atrakcionų saloje, o 2014 m. Gavo „Certificate of Excellence „. Vaikai mėgsta stebėti magijos ir iliuzionistų pasirodymus šiame šou. O gėrimai yra įtraukti į bilieto kainas.

   Aquopolis vandens parkas – su daugybe nusileidimų takelių ir žaidimų aikščių. Parke vyksta delfinų ir jūros liūtų pasirodimai.
Patarimas: Spintelės ir gultai kainuoja papildomai, tad turėkite grynų, jei ketinate jais naudotis.
Įleidžiami vaikai nuo 90 cm ugio.
Bilietų kainos perkant internetu: suaugusiems – 32 Eur, vaikams -24 Eur.

   Barselona – šis gražus miestas maždaug valanda kelio nuo daugelio kurortų. Čia futbolo gerbėjai gali aprankyti Camp Nou stadioną. O vaikai, pasidžiaugti Barselonos akvariumu, kuris yra laikomas didžiausiu Europoje.

   Santa Maria del Mar bažnyčia – iš pat pradžių tai buvo koplyčia su viena nava ir nedidele varpine. Dievo namai buvo pašventinti 1766 m. Po daugiau nei dviejų šimtų metų bažnyčia buvo padidinta iki tokio dydžio, kokią galima pamatyti šiandien.

   Torre Vella– 1530 m. Taragonos arkivyskupo pastatytas gynybinis bokštas, kuris Salou miestui padėjo apsisaugoti nuo piratų išpuolių.

   Šokančių fontanų šou– pagrindinėje Jaume I gatvėje esantis šviesos ir garso efektais stebinantis vandens fontanas.

 

Kada? Vasaros sezonas čia prasideda nuo gegužės mėnesio ir tęsiasi iki spalio.

 

Naudinga informacija:

Vaikiškų vežimėlių, lovyčių, maitinimo kėdužių ir kito vaikiško inventoriaus nuoma:

http://www.babygoestravel.com/costa-dorada/en/

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *