Tenerifė – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, esanti prie Afrikos krantų. Salos plotas – 2034 km². Gyventojų – 685 000. Svarbiausias miestas ir salos sostinė – Santa Krus de Tenerife. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio.

Kodėl į Tenerife?

Loro parkas – Tenerifės pasididžiavimas. įsikūręs salos šiaurinėje dalyje, šalia Puerto de la Kruzo miesto. Parke yra apie 3500 gyvūnų ir gausi papūgų kolekciją. Yra beždžionių, tigrų, jaguarų, aligatorių, iguanų, vėžlių. Didelė vandens gyvūnijos įvairovė: pingvinai, piranijos, egzotiškos žuvys, rykliai. Rengiami pasirodymai su delfinais, orkomis, jūrų liūtais. Yra orchidėjų sodas, kitų įvairių tropinių augalų želdynai. Įrengtas tailandietiškas kaimelis.  Parke vyksta vieninteliai Europoje Floridos orkų pasirodymai.

Darbo laikas nuo 08:30 iki 18:45 val. Paskutinis įėjimas – 16 val.

Bilietų kainos: vaikams iki 6m. – nemokamai, suaugę – 35 Eur, vaikai – 24 Eur. Yra galimybė pirkti bilietus kartu su Siamo vandens parku. Kaina suaugusiems – 60 Eur, vaikams – 41,50 Eur. (Siamo vandens parko kainos tokios pačios, kaip ir Loro parko).

 

Siamo vandens parkas – įsikūręs Costa Adeje mieste, Tenerifės salos pietvakariuose. Siamo vandens parkas yra įrengtas Tailando tema. Čia tajų stiliaus pastatai, restoranuose tiekiami tajų patiekalai, netgi vandens čiuožyklos primena tradicinius tajų pastatus ir atkartoja jų mitologijos elementus. Siamo parke taip pat galima aplankyti tradicinį tajų turgų ant vandens.

Darbo laikas nuo 10:00 – 17:00.

Bilietų kainos: vaikams iki 3m. – nemokamai, suaugę – 35 Eur, vaikai – 24 Eur. Yra galimybė pirkti bilietus kartu su Loro parku. Kaina suaugusiems – 60 Eur, vaikams – 41,50 Eur.

Lago Martianez yra vandens pramogų parkas Atlanto vandenyno pakrantėje Puerto de la Cruz mieste. Šiame parke yra 4 dideli baseinai suaugusiems ir 3 vaikams. Baseinų vanduo yra natūralus, su mineralinėmis medžiagomis, sūraus jūros vandens.

Parke nuomojami gultai ir skėčiai nuo saulės. Yra restoranas, užkandžių baras, baseino baras.  Baseino viduryje yra fontanai, kurie naktį šviečia ryškiomis spalvomis.

Lago Martianez dirba kasdien nuo 10:00 iki 19:00.

 

Kupranugarių parkas yra įsikūręs vos kelios minutės kelio automobilių nuo Los Cristianos ir Playa de Las Americas. Puiki galimybė pamatyti kupranugarius ir jais pajodinėti.

Puikūs paplūdimiai. Ir didesni, ir mažesni vaikai mėgsta statyti smėlio pilis. O jei dar paplūdimy ir smėlis juodas – smagūs žaidimai garantuoti! Mažuosius „purvinas“ smėlis džiugina dar labiau nei įprastas!

 

Su vyresniais vaikais:

 

Teidės ugnikalnis, stūksantis salos centre. Šis ugnikalnis ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Teidės parko teritorija paskelbta nacionaliniu parku. Saulėtą dieną nuo Teidės ugnikalnio viršaus matyti Kanarų salos. Žiemą temperatūra krinta žemiau nulio, griovos prisipildo sniego ir ledo, žvarbūs vėjai pusto skalūno žvyrą. Parkas pasižymi išskirtiniais peizažais. Mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai – primena Marso ar Mėnulio paviršių. Turistai į viršūnę keliami funikulieriumi.

Banglenčių sportas yra slydimas nuo bangos, stovint ant lentos, vandens paviršiumi. Tenerifė – ideali sala vandens sporto mėgėjams, nes pakrantėse rasite pačias įvairiausias sąlygas. Yra ramių pakrančių ir ypatingai vėjuotos vietos su didžiulėmis bangomis.

Pradedančiųjų 2 valandų trukmės užsiėmimai kainuoja apie 35 Eur.

 

Banginių ir delfinų stebėjimas. Įspūdžiai įsirėžę giliai į atmintį garantuoti! Plaukimas laivu, į Atlanto vandenyną stebėti banginių ir delfinų kainuoja nuo 28 Eur.

Kada? Tenerifė gali pasigirti maloniu šiltu klimatu visus metus. Žiemą ir vasarą vidutinė temperatūra neviršija 23–25°C. Žiemą saloje yra šalčiausias klimatas – vandens temperatūra būna apie  19°C, dienos metu oro temperatūra siekia vidutiniškai  21°C.

 

 

Naudinga informacija:

Vaikiškų vežimėlių, lovyčių, maitinimo kėdužių ir kito vaikiško inventoriaus nuoma:

https://www.hire4babytenerife.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *