O jeigu atostogų vyksta tik vienas iš tėvų? Tai taip pat įmanoma! Nesvarbu, ar esate vienišas tėvas, atostogaujantis su savo vaikais, ar tiesiog atsitiko taip, kad keliaujate be savo sutuoktinio. Mes pasiruošę padėti, apgalvoti, kokie keblumai   gali kilti, kaip nusiteikti ir kaip pasiruošti, kad atostogos būtų atostogos, o ne gyvenimo išbandymas.

1. Būkite ypač atidūs. Stebėkite ne tik vaikus, bet ir nepaleiskite iš rankų bagažo. Geriausias pasirinkimas – kuprinė. O lagaminų reikėtų turėti kiek įmanoma mažiau.

2. Nebijokite paprašyti pagalbos. Lėktuve, oro uoste, viešbutyje, bet kur, esant poreikiui galima paprašyti pagalbos. Pavyzdžiui, juk ėjimas į tualetą taptų daug paprastesnis, jei su jūsų vaikais tas tris minutes pabendrautų skrydžio palydovė.

3. Suderinkite kelionės detales. Pervežimo paslaugas ar taksi užsakykite iš anksto. Informuokite viešbutį, jei planuojate ankstyvą ar vėlyvą atvykimą.

4. Informuokite viešbutį, kad būsite su vaikais, paklauskite, ar yra galimybė gauti kambarį ramesnėje, patogesnėje vietoje. Atkreipkite dėmesį, ar kambaryje nėra laiptų ar kitų nepatogumų sukeliančių interjero detalių. Įsitikinkite, kad kambaryje bus šaldytuvas. Ne visuose viešbučiuose šaldytuvai yra kambariuose, tačiau daug kur juos atneša už papildomą mokestį.

5. Skėtuko tipo vežimėlis gali būti didžiausias jūsų pagalbininkas. Net jei vaikas jau puikiai vaikšto, įveikia didelius atstumus, skėtuką vienareikšmiškai rekomenduojame. Tai puikus sprendimas norint daugiau pamatyti, ramiau apsipirkti, net daiktų pasiimti su savimi galite daugiau. Jei kelionės metu žinote, kad vežimėlis jums sukels nepatogumų, nepamirškite, kad bet kuriame kurorte jį (taip pat ir kitą reikiamą vaikišką inventorių) galite išsinuomoti.

6. Pasirinkite viešbutį, kuriame jūsų vaikai gali susirasti draugų. Pasiteiraukite savo kelionių agento, kokią kryptimi keliauja, kokį viešbutį renkasi dažniausiai klientai su tokio amžiaus vaikais, kaip jūsų. Atsižvelkite į viešbučio pramogas  siūlomas vaikams ir atitinkančias jūsų vaikų amžių.

7. Į kelionės planavimą  įraukite ir vaikus. Prieš išvykdami aptarkite pasirinktą viešbutį, kelionės planą, objektus, kuriuos planuojate aplankyti.

 

Nusiteikite atostogoms ir nepamirškite, kad svarbiausia atostogų misija – laikas su brangiausiais žmonėmis ir bendra veikla. Tobulos atostogos tada, kai visa šeima (įskaitant ir jus) laiminga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *